GENIUKAI

PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖ „GENIUKAI“

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos: Laura Petrauskienė, tel. 867222512                                                              Gintarė Šimkėvičienė, tel. 860234852

Mokytojų padėjėja: Birutė Poškienė, tel. 867784708

 

„100-mečio žygis Lietuvai“
2018-04-18    

   Šiandien, balandžio 18 dieną, lopšelio-darželio „Žemaitukas“ priešmokyklinių grupių vaikai ir pedagogai  dalyvavo rajoniniame projekte „100-mečio žygis Lietuvai“. Projekto tikslas – ugdyti priešmokyklinio amžiaus vaikų pilietiškumą bei tautinį ir kultūrinį tapatumą, patriotinius jausmus.

   „Geniukų“ grupės vaikai su savo pedagogėmis  ir visuomenės sveikatos specialiste D. Normantiene, žygiavo ant „Džiugo“ piliakalnio. Žygio metu jie su žemėlapiu ieškojo paruoštų vokų su užduotėlėmis. Iš gamtinių medžiagų sudėjo žodį – Lietuva, lenktyniavo, kuri komanda greičiau sudėlios herbą, parodė savo žinias apie Lietuvos gyvūnus, augalus. Ant piliakalnio rado lobį su Lietuvos vėliava, dovanėlėmis. Nuo piliakalnio viršūnės vaikų balsais suskambo Tautiška giesmė. Auklėtojų ir tėvelių širdys džiaugėsi  už mūsų jaunąją kartą.

   O „Pelėdžiukų“ ir „Gandriukų“ grupių vaikai kartu su auklėtojomis keliavo  į Rainius. Daug sužinojo, pamatė, pagerbė Rainių kankinius, padėdami gėlių prie paminklo Rainių kankiniams atminti. Legendomis ir padavimais apipintą gimtąjį miestą nuo Zakso kalvos „Gandriukų“ grupės vaikai „tyrinėjo“ žiūronų pagalba, piešė piešinius ant grindinio, žaidė ir dainavo.

Senesni įrašai