DANTUKŲ MIESTELIS

   Sveiki  dantys – tai žmogaus sveikata, gera savijauta ir grožis. Atvira, plati šypsena ir balti kaip perliukai dantys puošia, patraukia kiekvieno dėmesį ir maloniai nuteikia aplinkinius. Kad išsaugoti sveikus dantis, reikia turėti žinių apie jų saugojimą.

   Mūsų darželyje sausis – sveikų dantukų mėnuo! Šias metais įgyvendindami projektą „Dantukų miestelis“ stengėmės išmokyti vaikučius rūpintis savo dantukais, išugdyti tam reikalingus įgūdžius. Pasitelkdami žaidybinius elementus, linksmą personažą, kuris patrauktų vaikų dėmesį, įdomią vaikams praktinę veiklą – siekėme projekto uždavinių.  „Dantukų fėja“ (mokyt. Gintarė) lankėsi grupėse, pakvietė vaikus į salę žiūrėti mokomųjų filmukų apie dantukų priežiūrą, organizavo linksmą viktoriną „Ką žinai apie dantukų priežiūrą“, o už aktyvumą ir geras žinias – įteikė grupėms po dovanėlę. Sveikatos priežiūros specialistė Danutė vaizdinių priemonių pagalba mokė vaikus praktiškai taisyklingai valyti dantukus. Mokytojos grupėse skatino vaikus įgytas žinias perteikti meninės raiškos priemonėmis.

  Sutelktai dirbdami pasiekėme gerų rezultatų – vaikų žinios apie dantukų priežiūrą puikios! Tikimės, kad ikimokykliniame amžiuje įgytos žinios ir įgyti higieniniai įgūdžiai pagerins vaikučių  dantukų sveikatą.

     Dėkojame Visuomenės sveikatos biurui už gautas dovanas (kiekvienam priešmokyklinukui – dantų šepetėlis).

Dir. pavaduotoja ugdymui Ramutė Gruzbarzdienė